Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop touchpadjának a gombjai...

Laptop touchpadjának a gombjai nem működnek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehet, hogy valami bajuk lett, zárlatos stb stb és ezért nem működik, de olyan megoldásokat keresnék, amik nem ezek, hogy kizárjam őket, mielőtt pénzt költenék a szervízre. Van egerem a laptop mellé de sokszor elfelejtem, meg mondjuk ágyban fekve nem a legkellemesebb használni.


A touchpad maga tökéletesen működik. Ha koppintok rá, akkor kattintásnak veszi, görgetni tudok stb, de magák a gombok nem működnek, szóval a drag and dropot vagy a kijelölő funkciót stb nem tudom használni.


Előre is köszönöm az ötleteket.


Lenovo IdeaPad5 15IIL05


2023. jún. 12. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A Windowsban van billentyűzetegér a kisegítő lehetőségeknél, szerintem mellette a touchpad is működik. Azt hiszem a numerikus bill. gombjait tudod használni.
2023. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!