Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul az Acer...

Miért nem indul az Acer Predator Helios 300 laptopom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fent említett gamer laptopom.

Ma a munkából hazaérve azt vettem észre hogy nem indul. Mondom okes este filmeztem le van merulve teljesen de nem, töltőre dugva sem indul el.

Bedugtam a kék LED oldalt világít de amikor megpróbálom bekapcsolni akkor kialszik, el nem indul és a LED vissza bekapcsol. Azt figyeltem meg hogy pár próbálkozás után a LED sem kapcsol vissza és világít keken.

Ilyenkor ha csak ki húzom a laptopbol es vissza dugom akkor nem világít, ellenben ha az elosztót le es fel kapcsolom vagy másik konnektorba dugom akkor igen.

Amiket eddig megpróbáltam:


Kivettem az aksit és anélkül próbáltam

Cms elem kivétele

Feszültség mérések


Olyan érzésem van mintha letiltotta volna magát a laptop es azért nem indulna.

A válaszokat es a segítséget előre is köszönöm, remelem együtt sikerül megoldani.



#indítás #hiba #Acer #laptop #Acer Predator helios
2023. jún. 30. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valami megadhatta magát a lapon és most zárlatos. Jó mélyen is lehet, hogyha indításig még világít a led. Akkor is csak azért alszik ki, mert a gép leállítja a töltőt ahogy érzékeli a zárlatot.

Valamelyik mosfet-re tipelnék de innentől érdemes valaki olyanra bízni aki jobban átlátja és ért a mikroforrasztáshoz.

2023. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Igen, az elmúlt két napban én is erre a válaszra jutottam. Nemsokára elviszem szervizbe

2023. júl. 3. 08:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!