Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami olyan gamer laptop...

Van valami olyan gamer laptop ami használtan kb 200-300k között van és elmenne egyetemre is? Két kérdés is van lent

Figyelt kérdés

Jó lenne ha tovább birná az akkuja két óránál és nem lenne túl hangos. Szeretném játékra is használni, de ugyanakkor azzal járnék előadásokra is jegyzetelni. Nézegettem többet hardveraprón is, voltak ilyen 3080 gpusok is, de úgy írták hogy gyorsan merül. Nyilván akkor nem használnám játékra ha bent ülök előadásokon, de azért jó lenne ha tovább birná. (Koliban leszek)


Illetve van egy gyengébb gamer pc-m (gtx 1650, ryzen 5 1600) ami otthon lenne, azt megérné eladni és áttérni egy erősebb laptopra? A periféria maradjon? Heti négy napot lennék koliban kb



2023. aug. 10. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Maradjon a pc
Add el a gépet és csak laptop maradjon a perifériával (pl monitor)
Add el a komplett perifériát (pl monitor,pc) és elég a laptop
5 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Akkuidőben általában választanod kell, vagy erős a gép vagy pedig sokáig elvan töltés nélkül, egyszerre a kettő nem magyon fog működni.

A legtöbb gamer laptop ha nem játszassz rajtuk akkor 3-4 órát szinte mimdegyik kibír

2023. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Milyen szakra mész? Szinte minden egyetemen az előadók teli vannak konnektorokkal. De ezt ne úgy értsd, hogy a fal mellett van, hanem ahol ültök oda vannak elhelyezve sűrűn. Biztos van kivétel, de nem tudom elképzelni, hogy manapság már valami nagyon elvont szakon se legyen konnektor az előadókban.


Akkor azt ne felejtsd el, hogy te nem játszani fogsz. Tehát power saving mehet maxra és csak egy program lesz megnyitva amibe írni fogsz. Ez azért durván csökkenteni a lemerülési időt:D

2023. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

#2 vagyok.


Bocsánat, nem olvastam tovább amit lentebb írtál.


Figyelj ez azon múlik, hogy mi a main game amivel rengeteget játszol és mennyire bírod ki nélküle vagy milyen játékokkal tudod pótolni. Azért koliban kényelmetlenebb lesz játszani és nem is lesz sok helyed ÉS időd rá. Legalábbis egyhuzamban nem lesz sok időd.


Akkor egyetemen tanulni rendszeresen érdemes, ha szeretnél nagyot könnyíteni a saját életeden. Szóval sokkal jobb letudni heti 4 napot 100%-ban egyetemmel foglalkozva, utána meg azt csinálaz amit szeretnél. Persze lesznek húzos zh-s hetek, meg vizsga időszak tanulós, de sokkal kevesebb időt kell majd itt tanulással tölteni és a buktatós tárgyakon se vérzel el, ha rendszeresen tanulsz majd.

2023. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
300 ert csak r7 5800h lenovo laptopot kapsz 3050-el nem lenne valami nagy ugrás a dlss miatt sem
2023. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A sok konnektorról nem tudtam, fogorvosira megyek, nyilván sokat kell majd tanulni, de azért nem szeretném kukázni az egyik úgymond hobbim teljesen.


Ha meg ilyen energiatakarékos módban kihúzzák akár tovább akkor nincs is probléma, nem tudtam,nem volt még laptopom.


4. Nem teljesen értem, hogy mire gondolsz. Hardveraprón nézegettem 250 ért már van mindenféle Asus tuf használtan, ami az 1650-ről 3000-es szériára szerintem nem rossz ugrás.

2023. aug. 10. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
#5 3060-3070 el nézz de használt az olyan mint a zsákbamacska vagy jó lesz vagy nem
2023. aug. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokra még van bolti/gyári garancia, azok hátha nem annyira rosszak.


A legtöbb Asus tuf ahogy néztem 3050, de majd nézelődök még.

2023. aug. 11. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:
4060 viszont bestbuy 8gb vram van benne
2023. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak az ára is sajnos annyival több
2023. aug. 11. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!