Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 10-15 éves tápegység...

Egy 10-15 éves tápegység képes lehet még arra, hogy normálisan működjön és minden teljesítményre képes legyen amire előtte?

Figyelt kérdés

500W táp hosszú ideig használtam vele egy ennél kicsivel kevesebbet fogyasztó gépet. Azzal működött gond nélkül sokáig. Most is tudna így működni még pár évig ezzel a géppel? A nélkül, hogy crasholna a gép? Nem rég vettem hardveraprón akkor mikor vettem még 110-ért jó áron egy Haswell konfigot. Volt benne egy hulladék Spire 450W táp, ami épp most durrant el. De mindegy is mert pl ott is történt olyan párszor, hogy játszottam és közbe kikapcsolt a gép. Csak ott szerintem azért volt ilyen mert a táp is olyan volt. És egy ilyen öreg gépnek gondolom jobb az ha inkább régebbi de minőségibb legalábbis Spire táptól biztosan csak jobb lehet akármilyen is mark alapján tuti jobb de nem csak ez a döntő.

I7 4770K 4.6 GHz, GTX 980 4gb, M-Atx Z97 ilyen géphez kellene.


nov. 25. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Képes lehet.
nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
Igen.
nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És erre magas az esély egy olyan tápnál ami nincs meg Bronze, 80+ minősítésű? Vagy ez nem befolyásol semmit?
nov. 25. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugy tudom 63.91% az esely ra.
nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az csak a hatásfokot jelenti, hogy mennyi energia megy úgymodn feleslegbe belőle ki hőként.
nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

10-15 éves táppal nagyon számolni nem lehet, vagy megy vagy megnyúvad. Az is öregszik, ha megy öröm és boldogság.

Ha nincs rá és vagy nem akarsz költeni újra, akkor bele kell tenni.

nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!