Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mennyire normális hogy...

Az mennyire normális hogy minden bedugva hagyott usb adathordozóval nő a boot idő néhány másodpercel?

Figyelt kérdés

Asus Vivobook 15 X512DA-BQ931


Használok külső HDD-ket állandóként rákötve erre a notebookra. És azt vettem észre hogy mikor nem volt még rákötve egy sem akkor a bekapcsoló gomb megnyomásától számítva kb 8 másodpercen belül az asztalon voltam. Majd mikor rákötöttem az elsőt akkor ez nött egy kicsit. Most viszont hogy kettőt használok kb 20 másodperc kell hogy teljesen bekapcsoljon. Ha viszont kihúzom mindkettőt akkor ugyanúgy hozza azt a 8 másodperces boot időt.


Zavarni nem zavar, mert ez nekem még nem sok, illetve utána ugyan azt a sebességet hozza mint ha nem lenne rákötve semmi, csak érdekel a miértje.



dec. 22. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"csak érdekel a miértje"

Két oka lehet:

1. Bootolás előtt ezen eszközök is egy rövid ellenőrzésen esnek át, és ez is növelheti a boot-időt,

2. bootolás alatt az oprendszer azonosítja az eszközt, és lekérdezi az adatait.

dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!