Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az oka annak, hogy bármilye...

Mi az oka annak, hogy bármilyen minőségi házat vagy bármilyen jó alaplapot veszek, az előlapi USB csatlakozók gyakorlatilag használhatatlanok?

Figyelt kérdés
Most egy Asus Rog Crosshair Dark Hero VIII alaplapom és egy Be Quiet Silent Base 802 házam van. Azt hiszem egyik sem rossz. Az előlapi USB-A csatlakozók viszont ezen is, mint mindegyik korábbin, rakás hulladék. Bizonytalan, egy kicsit hozzáérek a pendrivehoz vagy a külső HDD vezetékéhez, lecsatlakozik, stb. Ezek ennyit tudnak?
jan. 8. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk, azért lássuk be, egy Be Quiet izétől mit várunk?


Ha egy Corsair 1000D, Cosmos C700M, Thermaltake Level 20, vagy valamelyik Supermicro gépház (pl. 745BTQ-R920B) előlapi USB csatlakozóival lenne gondod (pedig ezek sem a legjobb házak), még mondanám is, hogy furcsa.


De egy ilyen noname háztól miért várod, hogy minőséget adjon?

jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
A Be Quiet noname? Az egyik legjobb ház, nagyon sok teszt szerint is. Tudom, most az jön, hogy azoknak fizetnek. 11, neked milyen házad van?
jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Tizenkettő, nem ért hozzá szegény 11-es, van ilyen.
jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

@12 (12:09):


Munkához a szerver SuperMicro AS-4023S-TRT, a munkaállomásom pedig egy Thermaltake Core W200 (CA-1F5-00F1WN-00).


A játékra lévő gépem háza korábban egy Phanteks Enthoo Elite (PH-ES916E) volt.

Az "általános" gépemé pedig egy ismét Thermaltake, az edzett üveges Level 20 (CA-1J9-00F9WN-00).


Viszont utóbbi kettőt már megszűntettem. Kábelmenedzsment, esztétika, és minden egyéb szempontból (+hobbiprojektként), jobbnak láttam beépíteni az asztalba (az más kérdés, hogy ez egy komplett, új asztal elkészítését kívánta, de megérte).

jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Ugye megteszed, hogy lefotózod nekem, hadd lássak már egy nem noname számítógépházat vagy az azt helyettesítő asztalt! Köszi!
jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett a sorsa az Enthoo Elitenek és a Level 20-nak?
jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
NZXT házam van, tökéletes az előlapi USB port...
jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!