Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lg monitoron egy idő után...

Lg monitoron egy idő után (pár perc) lila függőleges csík jelenik meg, 1 pixeles? Van megoldás?

Figyelt kérdés
Régi Lg Flatron EW2234, szervizbe nem vinném. Másik gépen is ezt produkálta.

márc. 6. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Általában a monitor kábel probléma szokta ezt okozni. Először próbáld ki egy másik kábellal.
márc. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, 96%-os alkohollal kicsit átmostam az aljat, átfújtam a monitort súrített levegővel. Utána kb 1 óráig nem volt gond, aztán megint.


VGA kábelre gondolsz amúgy? Azt kipróbáltam már egy másik VGA-nál is ezt produkálja.

Köszönöm. :))

márc. 6. 10:21
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
39%
Eljárt felette az idő, ráadásul még nem is LED -es, hanem CCFL. Van vagy 15 éves alsó hangon. Egy ilyentől már nincs többet várni.
márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, persze gondoltam erre.


Amúgy hol olvastad milyen korú, mert én nem találtam infót. Vagy fejből...?

Jó régi, még "örököltem"...

márc. 6. 10:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem én pontozok le...
márc. 6. 11:00
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Egy jó ideje már benne vagyok használt hardverek értékesítésébe, szóval nem lenne az se kizárt, hogy fejből menne ilyesmi.

De ezt azért tudtam, mert nekem ennek a sorozatnak a 19" -os változata volt. A legelső újonnan vett LCD monitorom volt. Igazból még mindig működik, szép képe van, de a háttérfény iszonyatosan vibrál, a fejem is megfájdul tőle.

márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
márc. 6. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
ha csak egy csík hibás, akkor az panelhiba. nem javítható
márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
márc. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!