Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet pendrive-ról windows...

Lehet pendrive-ról windows xp-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kifejtené nekem valaki, hogy hogy? Előre is köszönöm
2011. máj. 24. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

üdv:))

[link]

2011. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 P.O.C. ***** válasza:

Ezzel sokkal egyszerűbb:

[link]

Itt egy rövid leírás róla:

[link]


Hogy az előző által linkelt leírásban miért kell 2 GB -os pen drive egy ötszázvalahány MB-os XP telepítőnek(?)

Szal nem vágom. :D

2011. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

P.O.C


Ezt találtam elsőre :D

2011. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:
Nem a link -el van bajom, csak hogy vajon annak a programnak miért kell, ennyi? Szerintem elírás lehet, vagy túl óvatos a csávó aki írta. :)
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vagy a kereskedelembe a legkisebb kapató

minimum a 2 Gb os :)


pl nekem az első usb kulcsom 50MB os volt :)

már nem is kapni:(

2011. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
y2k-án voltam és ott próbáltam többszőr is de nem egnedte valamiért és elfelejtettem leírni, hogy a pendrive-om 8Gb-os de mindenkinek köszönöm a segítséget hálás vagyok!
2011. máj. 25. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:
kicsomagoltad és ugy futtattad?
2011. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amit y2k-ról le kellet tölteni azt kicsomagoltam és a prep_usb8 ment is de a másik mappából már semmitsem tudott elindítani ezért kihagytam a folyamatot majd meg kellet adni a windows ISO fájlnak az útját az ment, utána volt egy gombos elnevezés vagy megjelölés az is de utána nem engedte a 3.-ik lépést. bármilyen gombot nyomtam hozzá nem volt megfelelő ezért sok próbálkozás után feladtam majd hagytam a semmibe és visszapakoltam mindent a pendrive-ra
2011. máj. 26. 14:31
 9/13 A kérdező kommentje:
usb_prep8 bocsánat és BootSect.exe nem ment csak villogot eggyet és a 3. lépés a pendrive betűjele amit nem enged
2011. máj. 26. 14:33
 10/13 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem jobban jársz az én módszeremmel. Azzal a progival csak pár kattintás lenne..
2011. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!