Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok nyomtatni?...

Miért nem tudok nyomtatni? /HP laserJet M1120 MFP/ Windows 7-es operációs rendszer van fent, ma frissült.

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy nem vagyok se informatikus, nem értek profin a számítógépekhez, úgy segítsetek. És nem tud senki segíteni. Szóval nyomtatnék vagy 50 oldalt, de nem nyomtat a nyomtató. Megnéztem az eszközkezelőben, ami azt mondja, hogy az eszköz működik. A gépbe többször ki-be dugtam a nyomtató USB-csatlakozóját, hátha... Amikor nyomtatnék, a tálcán megjelenik egy kis nyomtató és benne kapok egy hibaüzenetet, hogy 1 dokumentum van függőben. Megnyitom és azt mondja az állapotnál, hogy Hiba-Nyomtatás. Tegnap még tudtam nyomtatni, ma meg nem. Most mi a fene van??? Kezdek felrobbanni a dühtől... Köszi előre is a segítséget... 25/L
2011. jún. 22. 14:59
 1/3 alfonz64 ***** válasza:

Valószínű hogy a win7 frissitésnél a windows7 által preferált drivert rakta fel, néha elég mecerás levakarni és a gyártó driverét feltenni, megoldás a win7 drissitésnél egyesével kelett volna engedélyezni a frissitéseket pl a nyomtatójét azt nem.


eszközkezelő/nyomtatók/hp.../jobbklik tulajdonságok/illesztő program/illesztő program adatai\ és az ott felsorolt összes dll megkeresed a gépen és törlöd. Újrainditod a gépet ő meg ujra letölti és müködni fog.

Leszeded a legujabb drivert a hp oldaláról és ha más verzió mint ami fent van akkor felül fogja írni.

2011. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, este megpróbálkozom vele!
2011. jún. 22. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Működik a nyomtatóm!!! Kösziköszi!
2011. jún. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!