Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows xp telepítési probléma?

Windows xp telepítési probléma?

Figyelt kérdés

Nah tehát az a probléma,hogy öcsém ki akart velem szúrni,és a windows mappából mindenféle fájlokat kitörölt,így nem tudom betölteni az xp-t vagyis be tudja tölteni,de ott semmit sem tudok elindítani,és a tálca is hiányos xp-ből nem tudom elindítani a formázást.Ha bekapcsolom a gépet,felajánlja,hogy windows xp telepítése vagy windows indítása(mindig felajánlja ha nincs benn az xp CD-t akkor is. Elindítani nem tudom a telepítést mert azt írja ki,hogy "windows root/system32/hal.ddl. nem található telepítse a feni fájlt".Ha berakom az xp CD-T akkor nem bootolja be pedig dos-ba beállítttam,hogy azt bootolja először csak annyit ír,hogy CD BOOT:CANNON boot from cd code 4.Nem tudom mi tévő legyek.

Válaszokat köszönöm!


2011. aug. 14. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd át a vinyód egy másik gépbe formázd le tedd vissza és úgy próbáld telepíteni.
2011. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet!
2011. aug. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!