Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linux telepítési probléma. Pls!?

Linux telepítési probléma. Pls!?

Figyelt kérdés
Sziasztok linuxraq (ubuntu) szeretném feltenni az adobe flash playert de .so formátumban szedi le és ezt nem tudom megnyitni... Valaki elmagyarázná nekem hogyan tudom feltenni?:)
2011. szept. 10. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen disztró? Deb alapúakban (Ubuntu, Debian): apt-get install flashplugin-nonfree (persze rootként). Praktikus lenne, ha nem a windows-os megszokásokat erőltetnéd Linuxon.
2011. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:

Ha esetleg nem vagy megrögzött linuxos, nem érdekelnek a konzolos parancsok, hanem szereted a megszokott dolgokat, akkor az adobe oldalán be lehet ám állítani, hogy melyik rendszerhez akarod telepíteni a flash-t.. Azt hiszem linux-nál ki is rak egy lenyitható listát, ahol ki lehet választani, hogy mihez kell.

Ha ilyen nincs, akkor viszont van egy link (Do you have a different operating system or browser?), amire kattintva be tudod állítani... Én így telepítettem flash-t régebben, mert hát én is erőltetem a Windows-os szokásokat és csak ritkán konzolozok...

2011. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nem kell terminálba írni. Megnyitja a Synaptic-ot, rákeres a flashplugin-nonfree -re és telepíti. Azért jobb parancsokat írni, mert az mindig, mindenhol működik. Nem kell bénázni, hogy "Na, a menü 3. pontjában van olyan, hogy...".
2011. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali! Jelezném, hogy a flash playert végre kiadták 64-bites rendszerre is:) Ajánlom látogatni az OMGubuntu.co.uk-t:)
2011. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!