Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állítsam le a nyomtatást?

Hogyan állítsam le a nyomtatást?

Figyelt kérdés
Egy Samsung CLX-6210FX-es színes nyomtatón akartam egy képet kinyomtatni, de mivel nem volt benne elég festék, ezért nem nyomtatta ki. Viszont a nyomtató kijelzőjén ez villog: Másolásra kész 100% 01. Nem tudom, hogy ez ott volt-e azelőtt is. Mivel nem nyomta ki a képet, ha kicserélem a patront, ki fogja? Mert én nem szeretném. Hogyan lehet leállítani? (Viszont már találkoztam olyan nyomtatóval is, ami bekapcsoláskor nyomtatott ki olyat, amit akkor indítottak el, mikor kikapcsolt állapotban volt.)
2011. okt. 25. 12:44
 1/3 2xSü ***** válasza:

Leginkább az szokott ilyen esetben előfordulni, hogy magának a számítógépnek a nyomtatási sorában marad benne a dokumentum. Nézd meg a Start menü / Eszközök és nyomtatók részénél hogy van-e a nyomtatási sorban dokumentum. Itt tudod törölni is a sorban álló tételeket, ha szükséges. Bővebben nem írom le, de ha keresed, meg fogod találni a mikéntjét.


A nyomtató szerintem áramtalanítás után nem fogja megőrizni a nyomtatandó dokumentumot.

2011. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dokumentumot eltüntettem a gépről is, és a nyomtatási várólistán sincs, de a: Másolásra kész 100% 01 még mindig nem tűnt el a nyomtató kijelzőjéről, áramtalanítás után sem. :(
2011. okt. 26. 10:16
 3/3 2xSü ***** válasza:
Lehet eddig is ott volt, és pontosan azt jelenti, amit jelent. (Azaz a gép nem romlott el, van benne papír meg festék, tehát másolásra kész.)
2011. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!