Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűnt a "D" Meghajtóm, a gép...

Eltűnt a "D" Meghajtóm, a gép újra telepítése után de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok Újra telepitettük a gépemet Win 7 van rajta az volt rajta eddig is de most ahogy újra lett telepítve nem találom sehol a "D" meghatót?


Hogyan tudnám visszaállítani?


2011. nov. 18. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem formáztad véletlen le? hát nem tom pl. patition magic-al nézd meg azon látni jól a partíciókat, mekkora a vinyó? mekkora a foglalt/telepített méret? ha van nagyobb felesleg akkor ott van vhol ha nincs akkor sztem lőttek neki.
2011. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Újra telepítésnél partíciókra osztottad a vinyót, vagy az kimaradt?

Egyszer nekem is sikerült, életem első Win 7 telepítése volt, és elfelejtettem partíciót csinálni. Telepíthettem újra..:D

2011. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok osztom a véleményt

:)

2011. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány gigás a vinyód és ebből mennyi a C ennyit nézd meg...ha akkora akkor particionálni kell,nem kell újratelepíteni sem vannak hozzá progik amelyek megoldják nélküle is,bár erősen ajánlott...
2011. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha már régebb óta megvan a vinyod akkor elhasználodot az azt jelenti hogy sokat használtad és ezért vége a vinyodnak.
2011. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült vissza szereznem köszi!
2011. nov. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!