Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban lehet akkumulátort...

Imi128 kérdése:

Laptopban lehet akkumulátort cserélni miközben csatlakoztatva van a hálózathoz és be van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Tehát be van dugva a konnektorba. És hogy ne használódjon az aksi, szeretném kivenni, ehhez mindenképpen ki kell kapcsolni, vagy nem probléma menet közben cserélni?
2011. dec. 20. 01:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem megoldás.
2011. dec. 23. 19:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor tedd azt amit jónak látsz, vagy amit javasolnak.
2011. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Baze' ennyi értetlen idiótát :D

Én is kíváncsi vagyok rá már régóta, de most jutottam el odáig, hogy utána járjak. Ugyanis most nincs benne az akksi, de szeretnék lemenni a földszintre anélkül, hogy kikapcsolnám a laptopot, tehát kíváncsi vagyok, hogy belerakhatom-e az akksit a gépbe úgy, hogy közben be van kapcsolva.

De ahogy látom a sok semmitmondó hozzászóláson kívül, értelmes válasz nem érkezett -.- xd

2013. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Jelentem: az akksit bele lehet rakni, miközben be van kapcsolva! :) Semmi különös nem történik, felismeri, kiírja a töltöttségi szintet és kész. Kivenni most nem próbálom meg... azt majd, ha lesz időm.
2013. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Na! Most ráértem. Ki is lehet venni az akksit menet közben, megy tovább tápról. (Legalábbis a Dell M5010-nél így van)

Az, hogy ez mennyire tesz neki jót, más kérdés, de sztem nem gáz... minden töltőben egyszercsak megszakad az áramkör.

2013. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, mint a 13-as hozzászóló, de azért én jót nevettem azon, hogy a legelső kommentelők mennyire nem értették meg a kérdést :'D :P


Én is éppen le akarok menni, de nem aksiról, hanem hálózatról szoktam használni a gépet. Most pedig betenném az aksit, hogy amíg lemegyek, ne kelljen kikapcsolni :))


De akkor beleteszem, mert ahogy látom, nem igazán lesz baja. Különben se fogom rendszeresen, ez is egy kivételes alkalom :)

2013. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

ez engem is érdekelne mindkét irányba. azért az vicc, hogy mennyire nem értik egyesek.


szóval mivel nem mai már a kérdés és a technológia sem világos számomra: lehet-e csatlakoztatni/lecsatlakoztatni az akkumulátort miközben hálózati áramról üzemel a gép? károsítja-e ez?

2015. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!