Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X3 450 vagy...

AMD Athlon II X3 450 vagy Intel Pentium G840?

Figyelt kérdés
Inkább játékra kellene, egy VTX3D 6750 vga mellé, 4GB 1333MHz DDR3 ramot tennék melléjük. Ja és AMD esetén egy ASUS M5A78L-M LX alaplapot, Intel esetén MSI H61M-P21-B3 alaplapot vennék. De melyik érné meg jobban? Esetleg ebben az árkategóriában milyet mást ajánlanátok, ami jobb?
2012. jan. 19. 15:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Fú srácok:D nyugi nem kell összeveszni. ezt nem nagyon hosszútávra szeretném venni, hanem amíg bírja a játékoknál, aztán cél egy erősebb proci, i5 vagy buldozer de ez attól függ, most milyet veszek intel vagy amd
2012. jan. 20. 14:36
 22/32 A kérdező kommentje:
ja és nekem elég low-med beállításokon 30fps körül megvan, hogy játszható legyen. nekem nem kell fullhd meg minden ultramega beállítás. 1280x1024 bőven elvagyok
2012. jan. 20. 14:37
 23/32 anonim ***** válasza:
24%
Akkor kb tökmindegy melyiket veszed. Amelyikben jobban bízol, hogy később erősebb proci lesz. Jelenleg az i5 jobb vétel, mint egy Bulldozer.
2012. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
13%
G840!
2012. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Most kaptam kézhez ezt a vitát, lényegtelen miért és kitől.

Lényegtelen lenne beleszólni a vitába, régi lemez. Egy dolog viszont szemet szúrt.


"Tisztelt 73%-ban hasznos válaszokat adó, egy tökéletes hozzászólás. Ezt már csak hart és panda péternek kellene megérteni, akik itt folyamatosan az AMD-t ajánlgatják a laikus kérdezőknek. Miközben ők is intelt használnak, számomra egyszerűen érthetetlen ez a gondolkodási mód."


Érdekes, ezek szerint elvakult fanboyok vagyunk? Akkor a fanboy jelentésével se lennél tisztába. Am csak jelzem Pandának egy 4 magos AMD-je van(meg nem mondom pontosan mi, talán egy Phenom II X4 B50), igaz nekem intelem.

Szóval szívesen várlak PM-be ha tisztázni akarod ezt a kis félreértést, mivel nem teljesen látod úgy a dolgot ahogy van.


"Itt most megtudhatják, hogy nem elfogult ShellKretor, hanem a laikusoknak csak a jót akarja"

Shell, hogy jött ide?


Ja és most fellelhetne tenni a kérdést, hogy miért nem PM-be írtam le ezt a teljesen felesleges, flame célú hozzászólást. Csak azért, mert "gondolni kell a rossz híremre", és ha már nyilvánosan(még ha fél évvel ezelőtt is) kötöttél belém, arra nyilvánosan is reagálok.

2012. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Az igen:D Még mindig ezen lovagoltok?:D
2012. aug. 5. 15:00
 27/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#23


"tök minegy melyiket veszed"

ez lényegébe így volt már elején is szóval nemtudom mihez kellet ez a hosszú érvelés

.

valakik ugylátszik nagyon nagyon tudnak unatkozni :)

2012. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Sracz66 ***** válasza:
0%
Nem értem a problémát... Szerintem AMD... egy AM2-AM3-as alaplapba. Vagy inkább a G840... egy LGA1155-be... Mert igazából ez a nem mindegy. Egyébként nem véletlenül nincsenek (vagy legalábbis alig) amd procikhoz intel lapkakészletek és fordítva (bár az amd chipset intel procihoz valamivel gyakoribb). De ha belemegy egy kis barkácsolással és még fut is, akkor a G840-et ajánlom az AM2-3 alaplapokba is! bicskával és pillanatragasztóval talán bele is lehet barkácsolni.:D
2012. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Sracz66 ***** válasza:
0%
Bocsi a duplázásért, de elfelejtettem, hogy nem lehet javítani a postot.:( Annyit tennék még hozzá, hogy az alaplapok sokkal inkább kellene, hogy megfontolás tárgyát képezzék, mint a proci. Ha megvan a megfelelő alaplap, meg lesz a proci is hozzá. A megnevezett 10-12000 Ft-os lapok nem biztos, hogy tolerálják azokat a teljesítményeket hosszú távon, amikről itt szó esett.
2012. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 vegita84 válasza:

Üdv én is amd-és párti vagyok mivel az intelben csalodtam sajnos az árakat nézve mivel az inteles procik a 3-rom és 4-szeres az amd-és procik árárnak az én konfigom amit vettem a következö alaplap:Asrock 960GM-GS3 FX

Proci:AMD Athlon II X3 450 4 magositva

Ram:2x2 Kingmax 2GB DDR3 1333MHz

videó kari:Asus 6670 1GB GDDR5

És nekem ez a konfig kúrvára megérte a bf3-rom ultrán megy mivel ugye nekem ez volt a fö szempont a játékok és nem konvertálni meg ijenek én szerintem de ez csak az én véleményem az inteles procik progikhoz konvertálni vágni és renderelni az amd-és procik meg játékok hoz ilenek jobban röviden ennyi ja és a bf3-rom a 4 magot nem teljesen használja ki nekem 60.75%-léköz szokot mozogni ami ölég jo :)

2013. júl. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!