Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X3 450 vagy...

AMD Athlon II X3 450 vagy Intel Pentium G840?

Figyelt kérdés
Inkább játékra kellene, egy VTX3D 6750 vga mellé, 4GB 1333MHz DDR3 ramot tennék melléjük. Ja és AMD esetén egy ASUS M5A78L-M LX alaplapot, Intel esetén MSI H61M-P21-B3 alaplapot vennék. De melyik érné meg jobban? Esetleg ebben az árkategóriában milyet mást ajánlanátok, ami jobb?
2012. jan. 19. 15:38
1 2 3 4
 31/32 whitemetalcsirke válasza:

Én nem akarok a régi témán lovagolni csak egyszerűen elmagyarázom. A processzornál 3 fontosabb szempont van (legalábbis nekem) mag,processzor órajel és a cache.

A pentinumnak ugyan nagyobb cache de a kissebb magszám miatt az összórajele gyengébb mint az AMD-nek. És az órajel simán veri cache-t. Úgyhogy remélem hogy az AMD-t választottad. Majd én is egy hasonló konfigú gépet szeretnék csak ati radeon hd7750-es vga-val.

Ha valamit rosszul tudok kérlek javítsatok ki.

Csak ennyit szerettem volna mondani.

2013. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
vegita +1 ez a helyes beszéd ;)
2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!