Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows 7 rc memóriagyilkos?

A windows 7 rc memóriagyilkos?

Figyelt kérdés
768 mega ram volt a gépemben, 3 db 256-os formájában.(tom, hogy 1 giga a követelmény, de néztem előtte a neten, azt írták menni fog 768-on is) Rátettem a wondows 7-et, majd pár hét(esetleg egy hónap) elteltével tönkrement a gép. Sok szenvedés után sikerült megjavítanom, a hibát az okozta, hogy a 3 memóriából 2 tönkrement. Ezután rátettem az XP-t arra a 256-ra. A napokban vettem egy 1 gigás memóriát a régiek helyett. Most vissza szeretném tenni a win7-et, de előtte biztos szeretnék lenni benne, hogy a memória magától ment tönkre, nem a windows 7 műve. Szóval mennyire tartjátok valószínűnek, hogy kapcsolat legyen a memóriák halála és a windows 7 között?
2009. júl. 18. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

szeritem hülyeség.


a nekem a win7 béta is jól ment, meg az összes amit eddig próbáltam.

szerinetm az alaplapod mondta be az unalmasat. vagy oprendszertől független a hiba, tehát software-ből tönkre vágni a ramot ,csak tuning progikal lehet. állítagod a memória időzitéseket stb..

2009. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a szoftveres hiba szerintem is kizárható. Kapott egy kis túláramot, amit nem bírt, vagy ilyesmi.
2009. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én azt hallottam, hogy windows7 700 mega memóriát eszik, ebbe nem tudom mennyi igazság van.
2009. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát 768 MB RAM, manapság nagyon kevés (megjegyzem, hogy az 1 GB sem sok). Nem értem, hogy kevés memória mellett, miért kell egy modern operációs rendszert feltenni...
2009. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha egyszer elfut, akkor miért ne? Egyébként 768 mega memóriával bármilyen hihetetlen, de nem tűnt fel, hogy lassabb lett volna mint az XP.
2009. júl. 18. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem most kicsi, 160 GB-s RAM-om van, eszembe se jutott Win 7-et feltenni, XP-m van. A böngészők, a levelező, az állandó komplex védelmi rendszer rengeteg memóriát eszik, ezek mellett a Win 7 pokoli lassú lenne. Ne ragaszkodj hozzá, Windows XP Home jobb.
2009. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én tökéletesen elvagyok win7-el(már feltettem) megy a böngésző, a messenger, védelmi rendszer, zenelejátszó, photoshop, és még mindig nem lassú, és szerintem még lehetne fokozni. a windows7-nek nem olyan nagy az igénye. 160 giga ramot hogy szedtél össze? mennyiért? Egyébként miért az XP Home-ot írtad? Ha már XP akkor professional, a homeban csak le van tiltva pár cucc.
2009. júl. 18. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
160 gb RAM? Azt honnan szerezted? :D
2009. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

19:21-es válaszoló vagyok.

Hogyha nem fut valamilyen komolyabb program a háttérben, akkor tényleg kibírja. Viszont, ha pl. egy Crysis-t erőszakolsz a neki, na akkor már kampec

2009. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legértelmesebb úgy lenne, ha a Windows 7-et legalább 4 GB RAM mellett tenné fel az ember. Az XP elvisel 2 GB-ot is
2009. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!