Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows 7 rc memóriagyilkos?

A windows 7 rc memóriagyilkos?

Figyelt kérdés
768 mega ram volt a gépemben, 3 db 256-os formájában.(tom, hogy 1 giga a követelmény, de néztem előtte a neten, azt írták menni fog 768-on is) Rátettem a wondows 7-et, majd pár hét(esetleg egy hónap) elteltével tönkrement a gép. Sok szenvedés után sikerült megjavítanom, a hibát az okozta, hogy a 3 memóriából 2 tönkrement. Ezután rátettem az XP-t arra a 256-ra. A napokban vettem egy 1 gigás memóriát a régiek helyett. Most vissza szeretném tenni a win7-et, de előtte biztos szeretnék lenni benne, hogy a memória magától ment tönkre, nem a windows 7 műve. Szóval mennyire tartjátok valószínűnek, hogy kapcsolat legyen a memóriák halála és a windows 7 között?
2009. júl. 18. 12:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy 160 giga ramot lehetetlen összerakni, és ha meg is lehetne tenni, nincs még olyan(polgári célra kifejlesztett) operációs rendszer, ami kezelni tudná. A válaszoló valószínűleg 160MB RAM-ra gondolt, csak elnézte. 160 mega kijön, ha bedugsz 2db 64-eset, meg egy 32-eset.
2009. júl. 19. 09:52
 12/14 Hintalow ***** válasza:
A 160Gb-os válaszoló összekeverte a winchestert a memóriával. Nem kell ezt túlbonyolítani :)
2009. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1 GB RAM, 160 HDD, csak már álmos voltam.
2009. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

a vissza kérdezőnek ..hogy miért kell kis gép úy rendszert...csak azért hogy elérhető legyen számára is a frissebb szoftverválaszték :D

hawerom 512 memoval futatya aero nélkül és mükszik :D a boot ideye is yoobb mint az én 1 GB-s gépemnek aeroval :D

2009. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!