Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi a legfontosabb...

Hegebala kérdése:

Szerintetek mi a legfontosabb egy olyan laptop vásárlásánál, amit főleg építész 3D tervező programok használatára fogok használni?

Figyelt kérdés

Én a következő két laptop valamelyikére gondoltam:

[link]

[link]



2012. szept. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a hasznáni kívánt programok specifikációinak, mi az ajánlott konfiguráció (ne a minimális, mert az semmit nem ér, hanem az ajánlott - esetleg fórumokban is nézz utána). Prociban én nem adnám az i7-es alá a helyedben, és arról is meggyőződnék, lehet-e bővíteni a memóriát.
2012. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első laptopnál elmondom neked, hogy a VGA-nál nem a 600-as széria a lényeg hanem az uccsó 2 szám, a 610 az a 300-as szériának egy újabb de szar változata, CSAK PARASZT VAKÍTÁS, így szórják ki a 300-as felmaradt csipjeiket.

Nekem 540-esem van és ég és föld a különbség.


A Samsung toplap már toppon van eléggé és sokkal erősebb a videó kártyája is, sokkal sokkal!

Ebbe még dobsz 4 gigát 5000-ért és viszi a pálmát!


De nézd meg ezt is, már csak az i7-es proci miatt is, és a videó kártya megegyezik a 7670-essel, de itt a proci már 4 magos, neked nem mindegy lesz szerintem ugyan ennyi pénzért:


[link]


Ebbe is veszel 4 giga ramot még és megfelelő lesz számodra.

2012. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy ne 15,6-os képernyője legyen. Azon lehetetlen dolgozni, ezt tapasztalatból mondom. Igazából, 22inch alatt én már kényelmetlennek érzem, de akkora nincsen laptopból, illetve van, csak nagyon ritka és drága.

Egy 17körüli laptop talán még jó alternatíva lehet, de annak a hordozhatósága már erősen korlátozott.

Én azt mondom, hacsak nem nagyon muszáj, akkor inkább vegyél egy asztalit. Azon sokkal kényelmesebb dolgozni és mellesleg azonos pénzből jóval erősebb jön ki.

2012. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!