Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A procim 84 fokos jelenleg és...

Gyurcsik kérdése:

A procim 84 fokos jelenleg és amikkor bad company 2-ők kb 10 perc útán kikapcsol a gép, a túl melegedés miatt lehet vagy micsoda miatt? Plusz hűtő kéne még bele?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Az a "proci" pontosan milyen proci? Milyen hűtő van rajta? Megkockáztatnék egy újrapasztázást, és ha az sem segít, akkor Artctic Cooling Freezer 13 PRO.
2012. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Új proci / másik hűtő, de milyen procid van?
2012. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egy MD Phenom II X4 965 Black Edition processzor és vettem rá egy hűtőt! Arctic Alpine 64 GT AMD processzorhũtő! Ma vettem szóval xd a játék nagyon szépen megy rajta de egyszer csakkikapcsol!
2012. nov. 5. 20:25
 4/24 Komplikato ***** válasza:
83%

Jól meg kéne nézni olyan programmal ami minden hőmérséklet adatot kiír, hogy biztos a proci csinálja vagy sem, mert hasonlót csinált nekem egy alacsony fogyasztású AMD BE procival a gép, és 2 hónap hajtépés után derült ki, hogy a hőmérséklet amit alaplap a procinak tulajdonított az a chipsetnél(!) van, mert lelazult a gyári borda róla. De ezt csak akkor tudtam meg, amikor Open Hardver Monitorral kipakoltam az összes hőérzékelő adatait a képernyőre.


Ettől függetlenül lehet rosszul rögzített hűtőtől vagy gyárilag nem jó hűtőtől, vagy rosszul felpasztázástól is a dolog ....

2012. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Az alaphelyzetben nem lehet ilyen. Rosszul rögzítetted a hűtőt vagy rosszul pasztáztál én azt mondom. Vagy 3. lehetőség, hogy a kandallóban tartod a géped.
2012. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Komplikato ***** válasza:

[link]


Alpine 64 GT Rev.2 - Cooling Capacity 70W !!!!!!!


Mondjuk 4 magos procira tuning nélkül kapásból értelmes 6-8 hőcsöves hűtőt tennénk, tuningnál meg 2-3x akkorát.

2012. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A bolt rakta össze szóval meg azért 2000ft-os hűtő! más ezen kivűl mi lehet még a baja?

az a baj hogy alapjáraton is 75 fokos mind a 4 mag

2012. nov. 5. 20:33
 8/24 Komplikato ***** válasza:
Milyen házad van és hány ventilátor van benne elől és hátul?
2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
cooler master elite knight 350 egy gyári hűtő elől ésa procin amit írtam a vidinek is a gyári meg a táp és ennyi
2012. nov. 5. 20:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A 6-8 hőcsöves hűtő alapjáraton teljesen felesleges, erre van a proci dobozában lévő, vagy ha mégis külön hűtőt akarsz akkor is elég valami kisebb teljesítményű. Az, hogy 6-8 hőcső kell hozzá nem igazán mond el semmit a hűtőteljesítményről, mert az a ventiktől meg a hűtőbordáktól is függ. És végezetül a legnagyobb hülyeség, hogy tuningra 12-24(ezt a 6-8 2-3szoroából vettem) hőcső kell. Te láttad már a Noctua NH-d14-et(ez egy csúcskategóriás hűtő)???? annak csak 6 hőcsöve van és szerintem 8-több nem is nagyon létezik.(a hűtés függ még a hőcső méretétől is és attól is, hogy direct contactos-e avagy nem)
2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!