Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne a legmegfe...

Melyik laptop lenne a legmegfelelőbb számomra?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy 100 ezer alatt kell lennie, 1 forinttal se lehet több. Tudom, hogy ennyiért nem lehet játékra való laptopot kapni, de mégis arra szeretném használni(persze nem ultra-n full HD-ban).


Én ezt néztem ki: [link]


Úgy tudom az APU sokkal jobb az Intel integrált vackánál, és ilyen árkategóriában sehol nem találok dedikált kártyás laptopot.


2013. okt. 6. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Asztali gépet nem találni 100 alatt játékra, nemhogy laptopot.

Pasziánszra viszont tökéletes....

2013. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, ezeket a pasziánszos hülyeségeket hanyagoljuk már. Nincsenek nagy elvárásaim, AMD C-50--es netbookommal is tudtam játszani, illetve most egy G645-ös 9600GT-s konfiggal is megvagyok elégedve..


Akkor úgy kérdezem, melyik az a laptop 100 alatt, ami a legkevésbé siralmas ha játékról van szó? (Hd 3000 abszolút felejtős)

2013. okt. 6. 09:54
 3/3 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Ennyi pénzért szerintem ez egy teljesen korrekt notebook, nemigen fogsz találni ettől jobbat erre a célra ebben a kategóriában.
2013. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!