Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PCX nem szereti a garanciát?

A PCX nem szereti a garanciát?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja semmi válasz nem jött a hibás termékről, csak az hogy majd értesíteni fognak. Veletek is csinálnak ilyeneket?

2013. dec. 12. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 2-hónap után kaptam vissza a garanciáztatott dolgomat és ez már nem az első eset volt.Nekem sem válaszoltak az emailre,telón sem tudtam öket elérni.Hát a kiszolgálással nincs náluk baj de ha gariztatni kell akkor nagy esély van a szívásra.
2013. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És azt hiszik hogy ezt mindenkivel megtehetik?! Engem is átvertek, de én megyek a bíróságra!
2013. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs konkrét határidő a garanciális javításra, a fogyasztó egy hónap után már minden további nélkül kérheti a cserét. Ha erre a bolt nem hajlandó, akkor irány a fogyasztóvédelem vagy ügyvéd.


Sajnos a boltok úgy vannak ezzel, hogy ha elég kevés ember fordul jogi megoldáshoz, akkor megéri nekik húzni az időt. Minél többen fordulnak pl. a fogyasztóvédelemhez, annál kevésbé fogja megérni a boltnak a huzavona.

2013. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt írták e-mailben hogy max 3 hét lehet. Az a termék már nincs náluk, de kérhetek akkor másikat? A fogyasztóvédelem már tud róla, és adtak is egy papírt amire le van írva hogy hova mehetek/mit csinálhatok ellenük, de nem nagyon értem.
2013. dec. 12. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ez a bajom volt a tápommal, majd közel 1 hónap után írtam nekik hogy vagy küldenek egy másikat vagy adjanak levásárlást mert már vastagon túlléptük az előírt garanciáztatási időt.


Levásárolhattam. Végül is nekem így is jó volt mert a Corsair tápom helyett tudtam venni egy Seasonic-ot.

2013. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Írtam nekik hogy akkor levásárolnám.:)
2013. dec. 12. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem PCX specifikus, minden kisker így dolgozik (10telet a kivételnek). A legegyszerűbb, hogy beadod az hibás motyót gariba, közben veszel egy ugyanolyat (aproneten), aztán ha visszajön a gariból, eladod apronetet picit olcsóbban. 1-2 ezer forintot megér, hogy ne kelljen hónapokig nélkülöznöd.
2013. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7/7

Mennyit fizet neked e PCX? Elég hülye választ írtál, már elnézést. -.-'

2013. dec. 17. 13:37
 9/9 anonim válasza:
0%

még is mit vársz?

Az egyik legolcsóbb bolt, szerinted miért? a tulaj esetleg nem akar pénzt keresni? vagy a két szép szemedért dolgoznak?

Nem fér bele, hogy a talán hibás cuccot saját zsebből fizessék és aztán várjanak a nagykerre, hogy majd nekik is kicserélik/jóváírják.

Ki kell szemelni egy kevésbé híres/hírhedt boltot és odajárni. Lehet hogy egy lap nem 20, hanem 21-be fog kerülni, de a garit letudják 1 hét alatt, és ők hívnak hogy kész van és nem nekem kell naponta csörögni. És persze ki-be szerelik, nem szórakoznak, hogy szervizdíjat kérnek érte, mint sok "nagy"

2013. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!