Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen számítógépet érdemes...

Egy ilyen számítógépet érdemes megvenni? Azt tudom, hogy ha alkatrészenként veszem meg, akkor azokra 3 év gari jár, így meg csak 1, de egyébként hardveresen rendben van?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 15. 15:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na, nekem ki kell jönnöm 75-ből, úgy, hogy monitor/perifériák megvannak.


Viszont nálam maximálisan kielégíti az igényeket, ha az újabb játékok minimum közeli beállításokkal natív felbontáson mennek majd (monitoromat írtam már, milyen). Leginkább multizom, tehát nem sokat számít a grafika minősége, az inkább, hogy egyáltalán elinduljon.

2013. dec. 15. 15:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Szóval, megpróbálkozik valaki egy összeállítással?
2013. dec. 15. 16:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz hasonló vas jön ki, mint a kérdésben látható...

[link] (Ez már FM2+ alaplap, modernebb chipsettel és a következő generációs APU-k is belemennek majd).

[link] (4 magos APU, 3,6GHz).

A GPU a prociba van integrálva: HD7560D, ami egy 256 stream processzoros egység kb 390 GFLOPS teljesítménnyel (ez nagyjából megfelel egy HD4650-nek) 512MB memóriát bőven elég adni neki!

[link]

Muszáj KIT-ben venni a memóriákat, mert az integrált GPU ezt nagyban meghálálja (64 bit helyett így 128 bit lehet a memória interfész)!

[link] (olcsóbbat nem érdemes venni).

[link] (ez egy FSP belsős 350W teljesítményű egység. A Gigabyte a max terheléssel kampányol, ami 420W, de hosszú tánon azt nem bírja. Ide bőven elég lesz, sőt később egy HD7790-t is nyugodtan mellé tehetsz).

[link] (jól szellőztethetőnek tűnik, felő tápos).

összesen: 74239Ft de nincs benne optikai meghajtó!

2013. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez nem is hangzik rosszul. Köszi, hogy érthetően elmagyaráztad, mit miért.
2013. dec. 15. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!