Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofon csatlakoztatása...

Mikrofon csatlakoztatása laptophoz?

Figyelt kérdés
a laptopomon kombinált hangcsatlakozó van (vagyis csak egy jack bemenet), így ha veszek hozzá egy mikrofonos fejhallgatót amin meg ugye kettő jack van, akkor az úgy működik ha egy jack elosztóval dugom be őket?
2013. dec. 16. 19:44
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:
Ez jó kérdés, például az én Ozone Attackom-hoz gyárilag járt egy jack elosztó. (Tudta a tököm, hogy ez lesz, nekem külön van a mikrofon meg a hangszórócsati-aljzat, csak, mikor kicsomagoltam, akkor jé... És ez nem csúcskategória, elég olcsó volt)
2013. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, hát akkor úgyis az lesz a vége hogy ki kell próbálnom
2013. dec. 16. 21:44
 3/3 Leq válasza:

Sziasztok! Éppen úgy jártam ahogy ti is...

Eléggé bosszakodok miatta. A mikrofon működik, de csak a beépített mikrofon képes venni a jeleket és mellesleg nem találom ennek a heyét se, mert nincs jelzése a gépen ahogy azt már megszokhattuk. Én pl. gitárt szeretnék csatlakoztatni és azt rögzíteni. Hiába dugtam rá pl. egy jack-es szimpla asztali mikrofont, mert akkor is a beépített a jelfogó. Sőt olyan is volt, hogy hiába dugtam rá a fejhallgatót, mert akkor is a külső hangszórók adtak hangot, de azóta azt már tudom hogy kell kivédeni. Röviden hangot szeretnék rögzíteni es nem a laptopba beépített mikkel.. Hálás köszönet a segítségetekért! [Hogy-hogy ennyire kevés ember érintett ebben a dologban?]

2014. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!