Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységet cserélnék a...

Tápegységet cserélnék a gépemben, de az új tápegységen nincs egy olyan kábel ami a régin van, baj lenne ha az a kábel nélkül kötném be?

Figyelt kérdés

A régi tápegységemet kicserélném, de az új tápon nincs egy ilyen kábel: [link]

[link]


2014. febr. 23. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát biztos mivel az alaplapba megy.
2014. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cianidetil ***** válasza:
Nem tudom a régi tápról mit dugtál rá,de ez a ház hűtőventilátor csatlakozója!Erre nem kell a tápod kötni!!
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egy ventillátor kábele nem?
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mondd, hogy a floppy kábelét rákötötted az alaplapra. :D
2014. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig a tápból jön és gyárilag van bekötve.
2014. febr. 23. 15:55
 6/10 cianidetil ***** válasza:

Két eset lehetséges.Vagy olyan tápod van,aminek a ventiét valamiért az alaplapra kötötték(nehezen hihető),vagy a floppymeghajtó kábelét valaki ráerőszakolta(valószínűbb)!

Nem kell aggódnod,nem kell rádugnod a tápod!Oda (ha van) a házban lévő ventilátort szokták rátolni.Ha pedig nincs ,akkor semmit!

2014. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol rakták össze a gépet?
2014. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

RCHASSIS FAN



Vagyis gépház hűtés ha jól tudom az a floppy é lessz

2014. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta ki cseréltem és hűtés megy, de bekapcsoláskor valamit azóta kihoz. Még majd ma lefényképezem és elküldöm. De F1-el tovább lép, de azért jobb lenne nem hozná ki minden bekapcsoláskor.
2014. márc. 19. 11:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Képet sajnos nem tudtam csinálni, de azt csinálja, hogy bekapcsol sípol egy rövidet aztán ezt írja: 515-Power Supply fan not detected. Itt F1-el tudok továbblépni és akkor működik minden.
2014. márc. 19. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!