Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » W7 Professional 32Bit-es...

W7 Professional 32Bit-es laptopom bekapcsolása után ez jön elő? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

[link]

Zavar, hogy mindig figyelmeztet. Egyáltalán kell ez?



2014. márc. 16. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Forditóval sem értem. Leirnád algoritmusban mit csináljak?
2014. márc. 16. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az van hogy újra kell rakni a gépet
2014. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom, hogy ujra kellene rakni.

Ugyanis az op. rendszer inditásakor ez jön elő, de oda van irva, hogy ez a modul nem található. Utánanéztem, valóban nem. Hogy ez mire jó nem tudom, de ha bezárom ezt az értesitést, utána minden rendesen működik. LEgalábbis, amiket én szoktam csinálni.

A kérdést azért tettem fel, hogy ha kapom ezt az értesitést, akkor valószinű valamire szükségeltetik.

Ezt a modult le lehet valahonnan tölteni?

2014. márc. 21. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

A lópuncit kell újrarakni... (Ez még mindig itt van a hülye tanácsaival???)


1. Töltsd le a ccleaner nevű programot és telepítsd fel. Vigyázz, mert gúgöl krómot akar telepíteni, vedd ki a pipát.


2. Indítsd el.


3. Bal oldalt eszközök -> automatikusan induló...


4. Keresd meg a listán azt az elemet, ami valahogy úgy néz ki, hogy "...rundll32.exe ...c:\users\felhasználó\...\tbverifier.dll"


Bocsi, de nem írtam ki mindent, mert hosszú. A lényeg, hogy a rundll meg a tbverifier legyen benne. Törölj ki minden olyat, amire ez igaz.


Egyébként a hiba oka, hogy valami program (egy adware/spyware -- ValueApps Conduit izé) telepítette ezt a fájlt, majd beállította automatikus indulásra, aztán a program eltávolításra került (pl. vírusirtó által), de a windows még mindig próbálja elindítani, mivel még regisztrálva van.

2014. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszike, megcsináltam volna, de nincs a listán:

[link]

2014. márc. 22. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a listádon a legfelső az micsoda??? o_O
2014. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetek ekkora balf...sz? Köszi, hogy visszaadtad a látásomat! Nagyon-nagy pacsit küldtem! /Még hogy ujrarakni a gépet?/
2014. márc. 22. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

. (Ez még mindig itt van a hülye tanácsaival???)


Én legalább kiíratom a nevem

2014. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!