Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépház csatlakoztatása...

Számítógépház csatlakoztatása az alaplaphoz, melyik kábelt hova kössem be?

Figyelt kérdés

Van egy MSI K9N6PGM-F típusú alaplapom, ezt kellene összekötnöm a meglévő gépházzal, mivel portalanítás miatt szétszedtem a gépet. A szétszerelésnél pontosan felírtam, hogy melyik kábel hova csatlakozik, illetve itt meg tudtam nézni a használati utasítást is:

[link]


Összekötöttem ahogy eredetileg volt, viszont az a problémám, hogy bekapcsoláskor a gépen lévő két LED közül egyik sem világít, és a monitor is fekete marad. Az alábbi általam készített rajzon látható, hogy melyik kábelt hova kötöttem:

[link]


Próbálkoztam a Reset SW kék és fehér kábelének felcserélésével, mivel elméletileg a fehér a negatív, de ez sem oldotta meg a problémát. A kérdésem az lenne, hogy hogyan kéne átkötni a kábeleket, hogy működjön a gép?



2014. jún. 29. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha halványan világit akkor valahol zárlat van na akkor figyelj


húzd le az összes kábelt és csak a power ws t kössed be


ha tudnál képet mellékelni a kötésedről annak is őrülnék

2014. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha csak a Power SW van bekötve, akkor egyáltalán nem világít a LED. Konkrétan melyik kötésről mutassak képet?
2014. jún. 29. 22:46
 13/14 A kérdező kommentje:
Közben kicseréltem a tápot is, de ugyanúgy halványan világít az egyik LED és a monitor sötét marad. Mivel nincs külön videokártyám, így lehet, hogy az alaplap a hibás?
2014. jún. 29. 23:13
 14/14 anonim ***** válasza:
majd holnap
2014. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!