Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a hangfalammal?

Mi lehet a gond a hangfalammal?

Figyelt kérdés

Szasztok!!


Van egy Labtec Arena 685 5.1 hangfal-am aktív mélyládával.

Az lenne a gondom, hogy ki/be kapcsolásnál egy nagyot csattanik.

Másik gondja, hogy bizonyos időnként egy közepesen erős, sercegő,pattanó hangot ad, akkor is, ha nem megy semmi zene semmi hang, csak bekapcsolt állapotban van.

Ha a PC ki van kapcsolva, de a hangfal nem, akkor is kiadja a pattanó hangot időközönként.


Ez a hangcucc kb 7 éves ,de nagyon szerettem, jó lenne valamit kezdenem vele.


Azóta már többféle alaplap is volt a gépemben, több illesztőprogit is kipróbáltam ,de nem igazán segítettek a problémán.


Szerintetek mi lehet vele?


Köszi!!



2014. szept. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire van feltekerve a hangerő? (a bekapcsolásos jelenségre lehet a magyarázat a túl nagy hangerő)

Esetleg még a kábelre gyanakszom, töredezett vagy ilyesmi.

2014. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a másodikra pl ok lehet egy telefon vagy hasonló ami hálózatváltás közben bezavar a hangfalnak.. nincs közelében semmi telefon esetleg hasonló készülék ami zavarhatja? (bár láttam már adaptert is ami megzavarta azt viszont nem tudom hogy csinálta)
2014. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
túl feszültség nem stabil a táp azért serceg és pattog meg bekapcsolásnál is cseréld le mert tönkre megy
2014. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elözö vagyok nem a gép tápját hanem a hangfalét, pár ezerért lehet kapni jókat
2014. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!