Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan hogy túl erős egy...

Van olyan hogy túl erős egy videokártya egy processzornak és azért nem megy jól 1-2 játék? (fps gondok)

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 21:14
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
cs 1.6-ba minden mód meg "miegymás" tökéletesen ment, semmi akadás nem volt. most azt veszem észre mennek erősebb játékok is, meg olyan is ami eddig ment minimumon de most már maximum grafikán (pl. Amnesia The Dark Descent). lehet a megoldás csak annyi hogy ramot kell bővíteni? CS Source is megy már amúgy de ott is fps gondok vannak, epdig nagyon megtetszett így is a játék.
2015. febr. 7. 18:57
 22/37 A kérdező kommentje:

Ez amit írtál érdekel:


"A legolcsóbb ha fejleszted 3-4gb ra a gépet, az pár ezerből télleg megvan.Ez amúgy is jól jön nem csak játékhoz. De amúgy azt meg is tudod nézni, h mennyi ramot eszik a géped. Ha sok minden van a képen és azért szaggat akkor a renderelést nem bírja, ami lehet a gyenge CPU és GPU miatt de ha kevés a ram az is meg tudja akasztani."

2015. febr. 7. 18:58
 23/37 A kérdező kommentje:
hogy is tudom megnézni mennyi ramot eszik???
2015. febr. 7. 18:58
 24/37 A kérdező kommentje:
a cpu és gpu mit jelent? cpu ha jól tudom a proci. és ha a renderelést nem bírja (valószínűleg) akkor az annyival megoldható hogy ram bővítés???
2015. febr. 7. 18:59
 25/37 anonim ***** válasza:

cpu= proci, gpu=videókártya

simán a feladatkeelőben látod (ctrl-shift-esc/ valamelyik fül alatt, h épp mennyi foglalt a 2gb ból/és mennyi van a virtuálison)

Ha eddig ugyan az a játék ment, akkor annak mennie kellene most is ugyan azon a beállításon.

Elvben a ram az amiből a gép a win7 miatt többet eszik, szal abba érdemes beruházni, bár egy régi játék meg nem szokott soakt igényelni, szal nem vagyok 100% ig biztos h ez megold majd mindent.

De szerintem a rendszer normális használatához is jól fog jönni több ram, szal nem lesz felesleges beruházás.

2 foglalatod van 1-1 gb al most?

Vagy veszel 2gb ot de akkor nem lesz dualban az 1-el, vagy 2*2-t amiböl a 32es WIn7 miatt 3 mat fogsz látni csak, de dual mod megmarad. ezt nyilván a kereted dönti el:)

2015. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

"Ha eddig ugyan az a játék ment, akkor annak mennie kellene most is ugyan azon a beállításon"


Hát ezaz, de nem megy!!! ezt a részt nem értem én sem!! Hát van erősebb játék a sz*ros kis cs 1.6-nál ami eddig minimum grafon ment amíg nem cseréltem erősebbre a procit és a vidikarit, most meg maxon mennek! az én tippem amit már írtál hogy a renderelés nem megy neki szerintem..

2015. febr. 7. 19:36
 27/37 A kérdező kommentje:

"2 foglalatod van 1-1 gb al most? "


igen

2015. febr. 7. 19:38
 28/37 A kérdező kommentje:
"Vagy veszel 2gb ot de akkor nem lesz dualban az 1-el" és az baj?
2015. febr. 7. 19:39
 29/37 A kérdező kommentje:
most látom a renderelés probléma nem rammal kapcsolatos.. de az nem lehet hogy gyenge a cpu vagy a gpu mert ennél sokkal gyengébbek voltak nekem..
2015. febr. 7. 19:40
 30/37 A kérdező kommentje:

én ezt látom:

[link]


CS:Source-ba most be van lépve néző módban vagyok.

2015. febr. 7. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!