Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények HP laptopokról?

Vélemények HP laptopokról?

Figyelt kérdés
Kb. 200 000-et szánnék rá (+- 20 000). Ebben a sávban milyen tapasztalataitok vannak a HP gépeivel kapcsolatban? A többi gyártó, hasonló árkategóriájú gépeihez képest hogyan minősítenétek őket?

2015. ápr. 3. 21:37
 1/9 Toga Aty ***** válasza:
Azonos árkategória azonos tudás,a többi már csak reklám és etetés dolga.
2015. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nyilván az Intel i5 az Intel i5, de olyan "kulisszatitkokra" lennék kíváncsi, hogy anyagminőség, élettartam, szerviz stb.

2015. ápr. 3. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy régi, 9 éves Dell laptopom, ami a mai napig tökéletesen működik. Míg haverom HP laptopjában fél év után behalt a vinyó. De igazából csak én jártam így, ettől függetlenül a HP igenis jó.
2015. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy HP laptopról írok. Rendszeresen karbantartom, takarítom, ez is hozzátartozik szerintem. 4 éve töretlenül működik, napi 10+ órában. Annó 160E körül vettem. Egy gép alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni a megbízhatóságról, de nekem eddig a HP bevált. A következő valószínűleg Dell lesz, szétnézek másik gyártók háza táján is.

#3 - Ha csak nem HP merevlemez volt, akkor nem feltétlenül a HP hibás, hanem a merevlemezgyártó. Ha az alaplap menne tönkre, fagyna, összességében megbízhatatlan lenne a gép, akkor viszont a laptop gyártója a hibás, mert hulladékot rakott össze.

2015. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

200 környékén a HP Probook 450 ami jó vétel.


Anyagmiőség: jó

Kijelző: átalagos.

2015. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Pavilion szériától maradj távol, gyenge az anyag- és összeszerelés minősége. A Probook 450 valóban jó, a kijelző nem túl jó, de ebben a kategóriában ez jellemző.
2015. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illetve hazudtam, Acer Aspire V3-371 -ben 1080p kijelző és még SSD is van, ez ennyiért gyanúsan jónak tűnik, de én azért megnézném.
2015. ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Toga Aty ***** válasza:
69%
5 évig használtam egy hp gépet minden gond nélkül,majd 4 éve használok egy toshiba i5-ös gépet minden gond nélkül,a gyerek Lenovoja fél után meghalt,de garanciába kapott új alaplapot,az asszony 7-éves toshibáját nem hajlandó lecserélni pedig őskövület :) Mind egyforma,a garancia meg garancia ha lehet terjeszd ki 3 évre és akkor biztos rendben vagy.
2015. ápr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 - Az említett HP laptop egy Pavilion DV6, aluminium házas. Nekem nincs problémám az összeszereléssel és az anyaghasználattal. Mondjuk ettől még lehet rossz a Pavilion széria. #4-es.
2015. ápr. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!