Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér játékra (8 ezer alatt)...

Egér játékra (8 ezer alatt) milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Természetesen olyat keresek, ami ár-érték arányban a legjobb.

Szempontok is körülbelül, amit el lehet várni: pontosság, gyorsaság, kényelmesség, megbízhatóság és stb

Jelen pillanatban egy a4tech xl-747h -m van. Igazából jó kis egér, de kb 2 évet bírt ki. (bal kattintás néha duplán kattint; folyamatosan nyomva tartva megszakad, vagy nem kattint) Gondoltam azóta eltelt egy kis idő, hátha van azóta egy jobb egér. (úgy hallom az a4technek elég sok baja van, főleg a görgők terén)

Nektek milyen van/mit ajánlotok ebben az árkategóriában?



#egér #egér játékra
2015. máj. 4. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A noname márkákat érdemes kerülni, de ebben a kategóriában a konkrétan gamer egereket gyártók között sem jellemző annyira a minőség(tartósságra, és anyaghasználatra értem ezt).

Van 1-2 korrekt logitech egér ilyen áron, arra figyelj, hogy optikai legyen(van lézeres is 6-7k magasságában, de komoly egérpad nélkül csak szívni fogsz vele), és nyilván vezetékes, ennyiért nem kapsz normális vezetéknélkülit. A többi meg személyes vélemény kérdése, hogy fogod az egeret, milyen súlyú egér jön be, hány gombra van szükséged, milyen elosztásban, etc.

2015. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy ennyi pénzért olyan komolyat nem kapok. Régebben is azért fektettem bele ebbe az egérbe a pénzem, mert egész jónak tűnt. Jó is volt, szerettem mindeddig. Szerintem teljesítette a feladatát (6ezerért)

Igazából ez az egér az 1. lézeres egerem. Teljesen megbízható és nincs egy komoly egérpadom. De ez gondolom gyártótól függ. Vezetéknélkülit nem is szeretnék.

Egyébként köszi a válaszod :) Ment a zöld és szétnézek jobban a logitechnél :) Az ár egyébként annyira nem fix, de nem szeretnék túl sokat kiadni érte

2015. máj. 4. 23:05
 3/12 karesz01 ***** válasza:

GENIUS Maurus GX Gamer egér - Bruttó: 7.315,- Ft/db

Felbontás: 450/900/1800/3500 dpi

20 gramm súlybetét - igény szerint állítható tömeg

[link]


---

Gigabyte FORCE M7 - Bruttó: 5.486,- Ft/db

Optical Sensitivity3200dpi

[link]


---

Trust GXT 31 Gaming Mouse - Bruttó: 6.604,- Ft/db

Sebességválasztó gomb (100-3000 dpi)

7 fémsúly (egyenként 2,4 gramm)

[link]

2015. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

nekem egy genius deathtaker-em van

3 hómap után megadta magát a mikrokapcsoló (2x érzékel)

kicseréltük egy régi szar egérből őket azóta is üzemel ^^

ugyhogy ennyit ér a 10ezres egér..... egy régi szar 10éves cuccban jobb minőségő anyagok vannak mint a drágába...

2015. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó Maurusom, ha érdekel, karmos/ujjas fogásra az egyik legjobb egér. Nem nagyon használtam, átálltam tenyeres fogásra, és vettem egy DeathAddert. Az érzékelője szerintem van olyan jó, mint a Razeré, a görgője meg majdnem jobb. Majdnem egy éve a szekrényben áll, olyan, mint az új, még asszem garanciás is.
2015. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A Trust GXT 31 Gaming Mouse -val szemezgetek egy jó ideje és ami meglepett, hogy lényegében kiköpött mása a mostani egeremnek.

Rossz választás lenne?

max 10 ezerig mennék el

2015. máj. 5. 14:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi, de nem érdekel. Alap elvem, hogy használtan nem veszek műszaki cikket :)
2015. máj. 5. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:

A trust is a noname szutykok közé tartozik. :D

A felső\közép kategóriában már vannak jobb cuccaik ezeknek a gyártóknak is, de ezek 15-30 között mozognak, az alatt eléggé kétesélyes a dolog(persze ezek az egerek is megadhatják magukat, a 18k s logitech egeremnek is minden baja volt egy időben, de az alsó kategóriában nagyobb ennek a valószínűsége, és átlagosan elmondható, hogy hamarabb halnak meg).


Microsoft egereket lehet néha kapni egész jó áron, nagyon jók, habár általában elég egyedi a formatervezésük, nem biztos, hogy találsz olyat amelyik megfelel az ízlésednek.

2015. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a vélemények, ahogy nézegettem nem rosszak róla. Csak az a problémám, hogy ezeket a véleményeket általában úgy írják, hogy megveszik, kipróbálják és örülnek. Utána mennek is fel a fórumra és leírják, hogy milyen jó.

De azt már lehet nem írja oda, ha tegyük fel problémája lenne vele egy kis idő múlva :/

Elméletileg 3 év garancia, ami nem hangzik rosszul

2015. máj. 5. 18:24
 10/12 A kérdező kommentje:

Legalábbis az iponon:

[link]

2015. máj. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!