Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan szerezhetnék be kilobot...

Jani0096 kérdése:

Honnan szerezhetnék be kilobot alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Kilobotot szeretnék építeni. Mindenhol utánanéztem, összeszerelési útmutatót is találtam de nem tudom honnan rendelhetném meg a hozzá szükséges alkatrészeket. Nem tudna valamelyikőtök segíteni?

2015. máj. 5. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Kilobot a cubix mese egyik szereplője.

Fantázia karakter mely nem létezik.

Az nem azt jelenti hogy nem létezhet.

Én támogatlak hogy építs egy Kilobot típusú robotot.

Alaktrészeket nagyban soha nem fogsz találni ilyet hogy fej áramkör burkolati elem...stb mindent neked kell legyártani annyit tudsz tenni hogy ne kelljen milliárdos ipart vásárolj a gyártásához hogy alkatrészenként veszed meg. Ellenállás, szervo, memória, optika...stb A burkolatot neked kell megformáznod javaslom a titánium lemezt de felejtsd el hogy egyáltalán beszerzel kivéve ha milliárdos vagy mert akkor keress fel és megépítjük együtt dr Gagyi :)


[link]


Kolosszált árusítják ha venni akarsz :D

Keress kilobotot is!

2016. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!