Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop töltő vásárlás?

Laptop töltő vásárlás?

Figyelt kérdés

Elromlott a notebook töltőm és most újat szeretnék venni. Három kérdésem lenne:

1) Mindenhol csak az adapter részét látom hogy árulják, a hálózati dugót nem. Általában az adapteres része megy tönkre, azért árulják csak azt a részét?

2) Ugye olyat veszek aminek ugyan az az outputja. Nekem 19V*4,74A kell, és bolt honlapján találtam is ilyet. Viszont az inputot nem írja, az összes 19V*4,74A nél ugyan az az input? (1,5A). Mert bátyám töltője 120W-os de ott 2A az input.

3) Nem tudok dönteni két töltő között.


[link]

[link]


A gondom csupán annyi, hogy nemtudom mekkora a belső átmérője a töltőnek. Próbáltam tolómérővel megmérni, de az a 0,5 mm nehéz észrevenni. És nincs ráírva sehol. Ezt honnan deríthetném ki?

Szerkesztve: beugrott egy negyedik kérdés is: Amiket linkeltem azok "univerzálisak" igaz? Szóval jók lennének egy ASUS-hoz?



2015. jún. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a két töltő ugyan az képileg! Azt csak annak a céljából rakják ki, hogy tudd mit veszel
2015. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AKYGA valami kínai márka, én a helyedbe olyat nem vennék!
2015. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ugyanaz, ahogy írtam csak a méretben van különbség.
2015. jún. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!