Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire kell, vagy mire használja...

Mire kell, vagy mire használja az ember (adatmentésen kívül) az 1TB-os vagy még annál is több, hordozható merevlemezt?

Figyelt kérdés
Mi lehet olyan fontos, vagy nem fontos dolog (dokumentum,film,zene) amit csak ilyen nagy adathordozón lehet elvinni egyszerre, az egyik helyről a másikba?
2016. febr. 13. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:

céges adatok, amelyek nem jó, ha kikerülnek pl a felhőbe. Nyilván nem egy étterem pincérbeosztása az, hanem egy globális vállalat adatai.


Nekem is van 500GB-os külsőm. Vannak rajta cuccok, és ha kell valamelyik barátomnak akkor zsebrevágom és elviszem neki. Internetre ne várjunk. Nem mindenhol van rendes net.

2016. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kszk2 ***** válasza:
Nekem például virtuális gépek. Pl: ha hirtelen kell egy linux XD
2016. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, ok, de te is írod, ha kel valami a barátnak akkor azon viszed el. Azt a valamit, de az egészre nem lesz szükség! Szerintem a cégeknek is inkább adat mentésre kell. De én csak akkor is arra lennék kíváncsi, hogy egyszerre, és itt ez a lényeg, hogy egyszerre mikor van szükség ekkorára? Tudom nyugodjak meg! :-)
2016. febr. 13. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyfelol nyugivan.


Masfelol vannak pl. TV-keszulekek, amik nem tudnak halozatrol lejatszani semmit, csak kulso USB-s eszkozrol. 1TB-ot osszehozni filmekbol, sorozatokbol nem is annyira nehez.


De tovabbmegyek: nekem pl. kifejezetten azert van kulso diszkem, hogy adatot tudjak menteni, amit a szamitogeptol kulon tarolok.


A legkezenfekvobb ok viszont, hogy a kisebb diszkek eloallitasi koltsege pont ugyanannyi, tehat nem eri meg gyartani oket...

2016. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az adatot "menteni" de én nem adatmentésről kérdezek, hanem egyszerre alkalmanként, vinni és hozni rajta valamit
2016. febr. 13. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy egyszerre van szükség 1 terrányi adatra? :D
2016. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na végre, hogy valaki le írta, hogy minek van szűkség egyszerre 1 terrányi adatra. De akkor ettől van sokkal olcsóbb megoldás is, azoknak akik csak kisebb mennyiségű adatott akarnak hordozni, vagy adatott menteni. Mert 1TB adatott menteni, olcsóbban lehet kihozni, mint az 1TB-os külső vincseszternek az ára.
2016. febr. 14. 00:00
 8/10 ThodEE GoD ***** válasza:
Én havonta egyszer találkozok szülőkkel, barátokkal és nekik szoktam vinni videókat és képeket is, volt hogy nem egyszer tele volt a 2Tb os vinyó ezekkel, természetesen nem kell mindig ekkora de az árkülönbség nem olyan hatalmas hogy ezen spóroljon az ember, jó az ha nem kell mindig kilobájtra leszámolni mit tudok elvinni mit nem :/
2016. febr. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező te fordítva ülsz a lovon! Minek a külső hdd adatmentésen kívül? Wtf??? Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy mire jó a vasaló vasaláson kívül? Gondolkodj már egy kicsit pls! Peace
2016. febr. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 5 gb-s Quantum Fireballom van 18 éves. Megvagyok vele igaz csak a win XP van rajta meg pár dokumentum meg a böngésző :))
2016. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!