Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung galaxy j5 vélemény?

Samsung galaxy j5 vélemény?

Figyelt kérdés
A héten szeretnék telefont venni és ezt néztem ki. Internetezésre, fényképezésre használnám.

2016. febr. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég lesz neked arra amire akarod.
2016. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyors a készülék és nem fagy le?:)
2016. febr. 22. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kollégám barátnőjének J5 van, azt mondja, hogy szereti a telefont, bejön neki alap használatra. Nekem A5 van, ami sokban hasonlít a J5-re csak picit több a RAM (1,5GB vs 2GB), nagyobb a belső tárhely (8GB vs 16GB) és fém házat kapott (a többi spec megegyezik). Az A5 nem egy gamer telefon, de azért lehet rajta játszadozni is. Általános dolgokra viszont teljesen jó a kütyü: Jó vele netezni, nem lassul/akad meg zavaró módon, szép a kijelzője (és elég a HD felbontás is) és vállalható minőségű fotókat készít. Átlag usernek szerintem egy J5/A5 típusú készülék elegendő tudást/teljesítményt nyújt. HC felhasználóknak, mobil gamereknek már nem a legjobb.
2016. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!