Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép tisztítás kompressz...

Számítógép tisztítás kompresszorral?

Figyelt kérdés

Elfogyott a sűrített levegő és mivel nem pesten vagyok ( ahol árulnak ésszerű áron ilyeneket ), hanem miskolcon itt pedig 2k körül kérnek érte ami szerintem vicc, de semmiképpen sem akarok ennyit kiadni érte.

Arra gondoltam, hogy kéne venni egy kompresszort amivel ki lehet porolni a pc-t. Ezentúl még 2 dologra használnám: bicikli kerék és kosár/foci labda felfújására. Milyen műszaki paraméterét kell néznem egy kompresszornak, hogy biztosan képes legyen erre pár feladatra?



2016. márc. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik dologhoz sem kell ipari levegőmennyiség vagy nyomás, úgyhogy a legegyszerűbb kompresszor is megfelelő.
2016. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre a feladatra egy 12 voltról működő kis kompresszor is elég, kb 6000 ft és adnak hozzá autós adaptert is, egy autó kerekét is fel lehet vele fújni.
2016. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uh, köszönöm a válaszokat, nagyon tetszenek :D egy dolog jutott eszembe még: a csatlakoztatható fejek. Nem tudom, hogy alapból adnak e egyáltalán plusz fejeket, de ha nem akkor lehet e hozzá vásárolni? Azért érdekes ez, mert a gépet kifújni valami szűkített vékonyka fej kéne, valami ilyesmi ( nem pont ilyen ): https://www.youtube.com/watch?v=9r7zFpa-pDY
2016. márc. 23. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Adnak autóhoz és matrachoz is fejet a 12 voltoshoz és amivel autógumit lehet fújni, az a géphez is jó.
2016. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!