Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől van, hogy ha a...

Az mitől van, hogy ha a billentyűzet gombjai nem reagálnak ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Koszos lehet?

De később jön elő a probléma, erőssen és hosszabban kell nyomni a gombokat, ami elég idegesítő.

És a shiftre sem reagál egyből.

Ha elvan koszolódva az csinál ilyent?

És olyan baja is van,hogy ha ki akarok törölni egy sor szöveget,akkor lassan törli, nem reagál ahogy kellene.

Ezt a szöveget is alig tudtam leírni. Az illesztője friss,win 7.


2016. ápr. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye az az eset, amikor a távirányítót is püfölik, mikor merül az elem. Feltételezhetően kontakthiba vagy sérült elektronika okozza a fennakadást. Teszkós billentyűzeteknél ez előfordul.
2016. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tescos, silverline márka, nem tudom, de nem mindig van ez. Pl most jobb sokkal, mint amikor kiírtam vele a kérdést. Most jól működik, pedig nem csináltam semmit.

Olyan mintha az usb port néha lefagyna, vagy nem lenne jó. Nem tudom, vagy valami bios hiba lehet benne?

Fogalmam sincs, de az előbb igazán bosszantó volt gépelni, most meg jó.

2016. ápr. 25. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából a silverline is leginkább teszkós (ezt a minőségre értettem) darabokat gyárt, főleg a vezetéknélküli megoldások lehetnek problémásak. Ha az usb porttal van a baj és más eszközt is rosszul érzékel, akkor nyilván le tudjuk szűkíteni a problémát, de addig elég nagy a gyanú, hogy a billentyűzet rossz.
2016. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű a billentyűzet a hibás, mert amúgy más eszköz rácsatlakoztatva jó.
2016. ápr. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!