Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a PC ipar? Szerintem...

Haldoklik a PC ipar? Szerintem nem. (több alant)

Figyelt kérdés
Ezt már sok helyen hallottam, interneten is ezt terjesztik, mert most rúgtak ki az Intel-től sok embert, akkor már a PC "haldoklik". Szerintem ez hülyeség úgy ahogy van. Mert lehet, hogy kevesebben vesznek PC-t, de mindig lesz egy réteg, aki nem a laptopot vagy a tabletet részesíti előnyben, mint például én. Ráadásul a gamerek is PC-t használnak, laptop-on nem is lehet jól játszani, nem kényelmes, a tabletről már nem is beszélve. És pontosan ezért, a gamerek miatt nem fog kihalni a PC-s ipar, mert gamer mindig lesz!

2016. ápr. 26. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM haldoklik semmi sem. Attól, hogy kirúgnak 1-2 embert nem azt jelenti, hogy vége az intelnek. Gondolom nyomós okuk volt a kirúgásra, jobb lesz nélkülük a vállalat.
2016. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Azt tartják haldoklásnak, hogy nem veszel évente új gépet. Nyomorékok. Ahelyett, hogy normális gépeket raknának össze és adnának el megfizethető áron, ahelyett szarral árasztják el a világot és csodálkoznak, hogy senkinek sem kell. Ami pedig jó lenne, az 700 ezer forinttól kezdődik. És csodálkoznak, hogy azt se veszi meg nagy tömeg - még ha nyugatabbra kicsit magasabbak is a bérek valamint a cégek informatikai eszközeire fenntartott pénzek.

A telefonokra, meg a tablettákra meg a többi szarra koncentráltak, a normális gépek esetében meg még azt sem oldották meg, hogy egy telibevert billentyűzet háttérvilágítása ne kuriózumnak számítson. Használnák az emberek a jó dolgokat és vennének is pécét, ha lenne miért. De amíg folyamatos vékonyítás, meg eltűnő csatlakozók jelentik a fejlődést, meg a b_zi mekintosok (és azok koppintása), addig ne is csodálkozzanak, hogy mindenki sz_rik a fejükre!

2016. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utolsó: te a boltilag előre összerakott, alacsony minőségű PC-ről beszélsz ugye? Mert azt csak az veszi meg, aki nem ért a PC-hez. A gamerek viszont tudják hogy PC-t darabokban kell összerakni, a saját választásaid alapján...
2016. ápr. 26. 14:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem a boltilag összerakott gagyi konfigoikról, hanem a gyártók által összehányt asztali gépekről, laptopokról (stb) beszélek. A gamerek pedig kisgyerekek akikre rá lehet sózni mindent ha drága, pirosan világít és van rajta valami fúdemenő robot.
2016. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lajos54 ***** válasza:

Kérdező! Akár hiszed, akár nem, a "gyárilag összerakott" gépekből is fogy jócskán, de akár az is lehet, hogy több, mint a spéci, házilag összeválogatott gamer gépekből.

Nem mindenki tekinti játékeszköznek a számítógépet, hanem inkább munkaeszköznek.

Egy irodai célra összerakott gép sem rossz, ha azt tényleg irodai célra akarja valaki használni. Vagy esetleg az otthoni kategóriákból azok, amiket főképpen internet böngészésre, dokumentumok olvasására-szerkesztésére, esetleg filmnézésre használnak.

2016. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért az elég durva általánosítás hogy minden gamer kisgyerek... Én is gamer vagyok és már túl a 25 éven is... Hidd el vannak még olyanok akik nem agyatlanul vásárolnak, hanem lépésről-lépésre rakják össze a PC-t a saját szája íze szerint...
2016. ápr. 26. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, de az már rég rossz, ha valaki gamernek nevezi magát.
2016. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#1 Nem 1-2 embert rúgtak ki hanem több ezret, pénzhiány miatt. Nem hiszem hogy jobb lett tőle az Intel.
2016. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem félreértelmeztél valamit. Nincs értelme erősebb processzorokat gyártani, mert ami most van meg ami 10 az mindenre elég. Energiahatékonyságra viszont van igény, a jövő az okoseszközöké, az okosautótól kezdve az okosházig.
2016. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Virágzik az e-sport... Kétlem, hogy nagy pénz hiány lenne az Intelnél...
2016. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!