Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a PC ipar? Szerintem...

Haldoklik a PC ipar? Szerintem nem. (több alant)

Figyelt kérdés
Ezt már sok helyen hallottam, interneten is ezt terjesztik, mert most rúgtak ki az Intel-től sok embert, akkor már a PC "haldoklik". Szerintem ez hülyeség úgy ahogy van. Mert lehet, hogy kevesebben vesznek PC-t, de mindig lesz egy réteg, aki nem a laptopot vagy a tabletet részesíti előnyben, mint például én. Ráadásul a gamerek is PC-t használnak, laptop-on nem is lehet jól játszani, nem kényelmes, a tabletről már nem is beszélve. És pontosan ezért, a gamerek miatt nem fog kihalni a PC-s ipar, mert gamer mindig lesz!

2016. ápr. 26. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A watchdogsban látottakra hajaz a jövő, csak nem pont ugyanúgy. Egyèbkènt a gamer fogalma megváltozott, ma már a "gamer"/egy marketingfogást jelent, amit ráírhatnak az adott termèkre azèrt hogy több pènzèrt eladhassák. Gamer monitor, füles, babapiskóta, gamer torma, mind ugyanaz mint az alap verzió, csak villog meg dizájnos, ezèrt drága. Az fps majmolás, a full grafika alatti nyavalygás, a túl drága felesleges gamer cuccok vètele, ez mind a sötèt oldal, ès èlteti ezt a gusztustalan kereskedelmi folyamatot, amiben èlünk. Nyavalyog az ember hogy bugos az újonnan megjelenő játèk? Mi tettük ilyen sz**rrá. Mi fizetünk èrte előre, ès amíg van ember aki ezt megteszi, addig ez így megy tovább.
2016. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!