Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha be van dugva merevlemez a...

Ha be van dugva merevlemez a gépbe de mégsem bootolja be akkor mi a probléma?

Figyelt kérdés

Tehát be van dugva de mégsem bootolja be! Viszont kicsit furcsa mert ha kihúzom a sata csatlakozót és bekapcsolom a gépet akkor egyből kiirja, hogy nem tudja bootolni! Ha be van dugva és ugy kapcsolom be akkor vagy 1-2 percig mutatja indulásnál a kezdő képet amit minden bekapcsolásnál mutat majd kissebb várakozás után irja ki hogy nem tudja bootolni! Tipp?


Bocsanat az esetleges helyesirasi hibak miatt csak telefonrol irok!


2016. jún. 27. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a jelenség megelőző oka? Más szóval mi történhetett ami ezt okozta?
2016. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi.. Tegnap ment a gep ma mar nem, most bekapcsoltam volna lattam h lassan kapcsol be nem ertettem h miert majd kiirta mintha nemnlenne bedugva a vinyo, kihuztam bekapcsoltam es akkor egybol kiirta h nincs bedugva, vissza dugtam es megint lassan kapcsolt be es utana irta ki h nincs bedugva
2016. jún. 27. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2016. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Hallod a merevlemezt felpörögni? Ha nem akkor lehet hogy baj van. Mindenesetre, először próbáld végig a szokásos gyors szervizt: kábelek megigazítása, helyére nyomása fixre és utána mit csinál?
2016. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha be van dugva a vinyo es nyomom a del gombot nem jon be a bios, h ki van huzva es nyomom a delt akkor meg bejon.. Erdekes nem vagyok nagy szamitogep zseni de ez nagyon nem atlagos szerintem :D
2016. jún. 27. 08:57
 6/8 MGéza ***** válasza:
De hallod felpörögni? Ha nem, akkor tönkremehetett például a vezérlő elektronikája, ilyesmi. Valószínű, hogy épp ezért fagyasztja le a géped; a bios érzékeli, de nem tudja indítani a merevlemezt. Semmi hang? Kattogás, ilyesmi sem?
2016. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amg mukodott rendesen sem nagyon hallottam h felporgott volna csendes volt es most nem tudom megmondani h felporog e vagy sem
2016. jún. 27. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:

BIOS-ba lépj be, ott írja, hogy mi hiányzik, ha valami nem jó.



Az is lehet, hogy a boot-szektor lett hibás a HDD-n.

2016. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!