Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Displayport dvi-i\dvi-a;...

Displayport dvi-i\dvi-a; átalakító is elég, vagy konverter kell?

Figyelt kérdés

Kicsit össze vagyok zavarodva, displayportból lehet csinálni sima átalakítóval is analóg jelet, vagy csak digitálisat? A wiki szerint csak digitális jelet küld, viszont azt is írja, hogy passzív és aktív adatperrel lehet belőle analógot varázsolni(ha nem tévedek a passzív adapterre használjuk az átalakító, aktív adapterre a konverter kifejezéseket - de feltétlenül javítsatok ki ha marhaságot beszélek). A kapható átalakítóknál meg sehol nem látom konkrétan leírva, hogy mi lesz belőle, csak hogy dvi - a képeken ugyan láttam dvi-i t, de erre azért nem alapoznék.


[igen, a 480 miatt kérdezem, és nem, nem cserélem a monitorjaimat, csóró vagyok]


2016. jún. 28. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy aktív adapter eleven többe kerülne mint egy használt monitor. A teszveszen, vaterán stb lehet jó monitorokat venni már 3-5 ezerért is! De a passzív átalakítók is ha létezik ugye olyan az se olcsóbb mint egy használt de kifogástalan monitor. Szval vagy lecseréled, vagy ráköltesz feleslegesen többet. Display port egyébként is a fejlettebb drágább eszközökön van, ez a port a HDMI utóda amúgy. [link]
2016. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vok, ha nem tévedek akkor neked ilyen kell: [link]
2016. jún. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!