Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az MSI által gyártott gtx 970...

Az MSI által gyártott gtx 970 videokártyákba a twin frozr hűtés milyen? Jobb, mint az Asus DirectCU II vagy III-as hűtése vagy legalább van egy olyan szinten, mint az Asusé?

Figyelt kérdés
Gép fejlesztésen gondolkodom és videokártya terén GTX 970-re esett a választásom ár/érték arány szempontból. Eléggé az Asus párti vagyok, de úgy hallottam, hogy a Strix-es kártyákban nagyon rossz a hűtés, ezért választottam ki az MSI verzióját, de csak annyit tudok a twin frozr hűtésről, hogy 5 heat pipe van benne. Egy másik kérdés: Szerintetek jól bírná a 970 egy i7 6700k és egy 600 wattos táp társaságát? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. jún. 29. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy a K verzióhoz nem kapsz hűtést. Akkor legyen egy Seasonic S12II 430W, ha már tuningolni nem is lehet, legalább legyen értelmes tápegység.
2016. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!