Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 670-et meddig lehet...

Ferenc88453 kérdése:

GTX 670-et meddig lehet Overclock -olni?

Figyelt kérdés
Mennyit bírok ki préselni biztonságosan ?

2016. júl. 5. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk?


Ezt qrva sok dolog befolyásolja...


Mindig az én példámat hozom fel.


Nekem és haveromnak is HD7970 ketyeg a gépben.


Nekem sikerült feszültség emelés nélkül 281 MHz-et húzni rajta, neki feszültség emelés kellett már 100 MHz-hez is.


Szóval ezzel szerintem mindent elmondtam.


Továbbá minőségi stabil feszültségekkel rendelkező táp kell hozzá, megfelelően szellőző házzal.

2016. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben
2016. júl. 5. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szerencse kérdése, nincs olyan, hogy egy GTX 670-et mondjuk pontosan 127 mhz-cel lehet meghúzni.

Letöltöd az MSI Afterburnert és elkezded szépen húzni, mindig csak kicsit, aztán lefuttatsz egy pár 3DMark-ot, de a legjobb, ha játszol egy grafikailag intenzív játékkal és addig csinálod, amíg a hőmérsékletek jók és a kártya is stabil marad.

2016. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuningolásnál inkább Furmarkot szokás használni, a többit meg az elért eredmény kimutatására/teljesítmény növekedés alapos megfigyelésére, hogy megérte-e.
2016. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a memóriát meg véletlenül se húzzad ha nincs rajta chip hűtés mert megfog hibásodni plusz jelentéktelen fps -t hoz a gpu -t érdemes.
2016. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!