Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer laptopoknál mennyire...

Gamer laptopoknál mennyire számít fontosnak az hogy az akku kivehető e?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire fontos?

2016. júl. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb mint bármelyik laptopnál, szóval eléggé. Sosem lehet tudni mikor megy tönkre az aksi.

Plusz az ilyen gépek nem is bírják olyan sokáig aksiról, így jól jön egy tartalék(nekem is volt még laptopot használtam)

2016. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Van már több típus is, amiből nem lehet egyszerűen kivenni az aksit. Egyik ismerősömnek ilyen volt, és bár magával a géppel meg volt elégedve, emiatt cserélte le. Mint előttem is írták, ő is gyakran jár vidékre, olyankor mindig viszi a tartalék aksit, mert útközben tud dolgozni a gépen, és ugye a töltés nem végtelen.

Igaz, ő nem játékra használja.

2016. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint ez alatt azt értem hogy mindenféleképpen kivehető csak az első lehetőség hogy kipattintom és kész a második meg az hogy le kell szedni a hátulját stb
2016. júl. 12. 10:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátlapot*
2016. júl. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!