Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzá tudnám csatlakoztatni a...

Hozzá tudnám csatlakoztatni a videokártyát a táphoz?

Figyelt kérdés

Van egy Seasonic S12II-520 Bronze 520W tápom. Szeretnék venni egy Sapphire Radeon R9 380X NITRO OC 4GB GDDR5 256-bit videokartyát. A videokártyán két 6 pines csatlakozóm van. Nem tudom a többi alkatrész mennyit foglal el a táp csatlakozóiból, mivel a gépem még nincs összerakva, ezért a konfigom adatait is megadom.


Alaplap: GIGABYTE GA-H170-D3H

Processzor: IntelŸ Core™ i5-6600

RAM: HyperX FURY Black 8GB, DDR4, 2133MHz, CL14, 1.2V

SSD: Samsung 750 EVO 250GB SATA-III 2.5 inch

HDD: már van

Ház: Zalman Z3 PLUS



2016. júl. 21. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a HDD-t véletlenül írtam
2016. júl. 21. 14:13
 2/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Elfogja bírni! Ha más nincs átalakítózni kell de szerintem van a tápon 2 hat pines csati.
2016. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi csatlakozó van rajta:

[link]


Az alaplap 24pines csatlakozót, a processzor egy 4+4pines csatlakozót igényel, de ezek minden tápegységen kötelezőek, itt is láthatod.

2db 6+2 pines csatlakozó van a tápegységen, ez a videokártyáé.

6 sata csatlakozó van, ez a HDD-knek és SSD-knek van fenntartva.

A zalman ház ventilátorai ha jól tudom molexesek, de arra is van 4 db, bőven elég.

Ajándék floppy csatlakozó, ha arra is van szükséged.


Az összteljesítménnyel sincs baj, az egész gép soha nem fog 300W-nál többet enni nem benchmarking esetében.

2016. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg az utolsó hosszú, jól érthetőt!

Mindenkinek ment a zöld mancs!

2016. júl. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!