Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó a Notebook dokkoló?

Mire jó a Notebook dokkoló?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a HP elitebook 8440p laptopomhoz lehet dokkolót venni, nem tudom az mire jó, vagy mennyire éri meg, és ebben érdeklődnék.

2016. júl. 21. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Extra perifériák csatlakoztathatók...

Van amelyikben pl. nincs optikai meghajtó, és a dokkoló tartalmazza,

de van olyan amelyik pl. extra akkut is rejt, sőt régebben olyat is láttam amibe VGA -t is lehetett rakni, vagy extra merevlemezt.

2016. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a gépek üzleti gépek, a fő legfontosabb funkciója a dokkolónak. Hogy rádugsz egy monitor billentyűzet egeret a munkahelyen, bemész, a laptopot csak rárakod és onnantól asztali gép szerűen használod a gépet, majd ha mész céges tárgyalásra, vagy épp haza, egy gombnyomással lecsatlakoztatod és viszed is haza. Nem kell a kis képernyő előtt görnyedni, mégis minden adatod bármerre mehet veled.
2016. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és árban hol vannak? mert láttam 10k-ért, de volt 40-50k-ért is, de speciálisan erre a laptopra nem is láttam árakat, mert már nem forgalmazott termék..
2016. júl. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!