Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy zsír új laptopon...

Ha egy zsír új laptopon töltés közben játszom az csökkenti az üzemidőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sikerült szert tennem egy "gamer" laptopra,és amikor úgy használom hogy be van dugva (tölti az akksit és közben be van kapcsolva) és játszom akkor több fps-t kapok.


Na most én innen azt hallom hogy kárt tesz az aksiban onnan meg azt hogy ez meg van oldva úgy hogy ilyenkor hálózatról megy és az aksit kíméli,tölti


Melyik az igaz? Nem kivehető aksis a laptop szóval az hogy a nélkül használjam ki van zárva


Szóval a lényeg hogy most akkor nem tesz jót az aksinak ha töltés közben játszom rajta/használom vagy egyáltalán nem rövidíti az üzemidejét a gépnek?



2016. júl. 21. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt persze hosszabb távon értem nem úgy hogy egy nap töltés közben használom és másnapra az aksi elhasználódás 20% hanem ha huzamosabb ideig használom így
2016. júl. 21. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem kivehető? Ha tönkremegy az aksi akkor dobhatod ki? Mert én azt csináltam hogy vettem egy olcsó használt aksit, és azt használom, úgy hogy folyamatosan hálózaton van. Akkor fél órát bírt. Megnézzem hogy mi most a helyzet? Mondjuk sokat ment télen 0-5 fok körül.
2016. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt is megosztó válaszokat fogsz kapni. Én például azt válaszolom, hogy nem megy tönkre, épp az tenné tönkre, ha folyton lemerítenéd egy nap háromszor a játék miatt.
2016. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lítiumos aksiknak az a legjobb, ha 60-70 % körüli töltöttségen vannak. Úgyhogy a legjobb, ha valami szoftverrel beállítod, hogy csak addig töltse, és utána hálózatról megy.
2016. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 azt hogy lehet
2016. júl. 21. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!