Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma van gépemmel szerinte...

Probléma van gépemmel szerintem. Miért?

Figyelt kérdés
Egy kis használat után elkezd pittyegni Csak akkor áll meg ha kihúzom vagy kikapcsolom de tudom nem kéne, én kihuzni szoktam.

2016. júl. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a francnak van odaírva kulcsszónak, hogy UNFIED? -.-

És miért húzod ki ahelyett, hogy kikapcsolnád?


Node. Mikor kezd el pittyetni, mennyi idő után? A pittyegéstől eltekintve jól működik minden? Első körben dugj rá egy másik billentyűzetet, és nézd meg, abbamarad-e.

2016. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért hogy az is rátaláljon aki nem akar. Igen azon kívül jó. Kb. fél óra után kezdi. Nincs másik billentyűzetem sajna, de ami most van az egy régi ilyen... asszem ps2 csatlakozós.. nem tudom a nevét.
2016. júl. 28. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Már mondtam egyszer, elmondom még egyszer: Releváns kulcsszavakat adjál meg! Nem ettől fognak többen rátalálni, ettől csak te állítod be magad címeres gyökérnek.


A lényegi kérdésemre pedig még nem válaszoltál: Miért húzod ki kikapcsolás helyett?


Ha nincs cserebillentyűzet, akkor csak hűzd ki, és próbáld meg úgy.

2016. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért húztam ki utoljára mert anyám aludt és nem akartam felkelteni mire kikapcsol az meg sok idő. Oké mégegyszer nem csinálom :)
2016. júl. 28. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és már megjavult a probléma hogy miért azt nem tudom mert semmit sem csináltam vele.
2016. júl. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!