Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A billentyűzet lenyomása után...

A billentyűzet lenyomása után mindig kiad egy hangot a gépem. Ilyenkor nyomogatni kell, hogy elinduljon egy betű. Mitől van ez? Nethez kell ismét drivert telepítenem, ha újra installáltatom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:

"A billentyűzet lenyomása után mindig kiad egy hangot a gépem." Igen, egy zongoránál ez teljesen normális.

"Ilyenkor nyomogatni kell, hogy elinduljon egy betű." És hova megy?

"Nethez kell ismét drivert telepítenem, ha újra installáltatom?" Nem, csak akkor kell telepíteni ha telepíted. Ha installálod akkor installálni kell.

2016. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm első hozzászóló. Most okosabb lettem. Nem is tudom egyáltalán miért reméltem, hogy egy normális választ kapok ezen az oldalon, ahova csak trollkodni járnak az emberek, de szakértelmük semmi. És igen, ÉN nem értek hozzá, és ezért kérdeztem!
2016. aug. 15. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!