Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet a gép, mitől lehet?

Chewie81 kérdése:

Nem ad képet a gép, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szüleimnek internetezés közben egyszer csak eltűnt a kép. Próbáltam másik monitorral, az is azt írja ki hogy nincs jel, gondoltam meghalt az integrált videokártya, ezért beletettem az én videokártyámat de azzal sincs kép. Bekapcsoláskor nem csippan, szerintem alaplap szállhatott el, viszont ami fura hogy processzor hűtő megy, de amikor betettem az én videokártyám akkor annak nem indult el a hűtőventije. (lehet a táp rendetlenkedik vagy más?)

Köszönöm



2016. szept. 25. 15:04
 1/3 MGéza ***** válasza:
Semmi sem kizárható. Nincs jel után mi történt? Újraindult, lefagyott? Alaplap, processzor, táp, ezek közül bármelyik lehet. Táptípus és konfig?
2016. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
Még egy dolog: éreztél esetleg égett szagot? Ha igen, akkor lehet egy kondi durrant el a tápban vagy a lapon.
2016. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Integrált videokártya a legritkább esetben szokott elromlani, annál még a hibás kábel is valószínűbb. Csinálja alaplapi resetet (gombelem ki, majd vissza, találsz rá leírást).
2016. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!